Re: Obrazliwy komentarz na Allegro

Bylam tam, skonczylo sia na radach – nie przejmuj sie smile

Ale tak sobie mysle, ta babka z Allegro w koncu bedzie miala mnie dosyc, ze jestem taka upierdliwa i jeszcze zablokuje moje konto ? smile

Tak przy okazji podejrzewam, ze ten drugi fotel byl ze zwrotu, wygladalo jakby go ktos nie mogl zlozyc i odeslal. Tym bardziej, ze juz po dluzszej korespondencji ze sprzedajacym nagle zapytal „a jaki ma pani nik na allegro bo nie wiem o ktory zwrot chodzi? ” uncertain

Rezydencje Baszkówka

Czy ktoś kupił tam dom? Słyszałem, że zostały im tylko dwa ostatnie w sprzedaży, w dość dobrej cenie 699 tys. Takie wolnostojące z ogromnymi działkami – czy ktoś może mi przybliżyć, co to za osiedle i czy fajnie się tam mieszka?

Re: Sprzedałam stół i krzesła

Nie chodzi o te konkretnie, tylko przykładowe oryginały.

Tamte to owszem, podróby, a ‚inspirowane’ to taka nowomowa, podobnie jak burdel to ‚agencja

towarzyska’ mniej więcej 🙂

Mnie tam jakoś szczególnie nie wznieca kupowanie podrób, bałabym się jedynie, że się złamią albo

co.Bazinga!

Re: Czy kontakt z psychologiem…?

Miałam dwa razy kontakt z psychologiem – psychoterapeutą (obie osoby, miały i jedne i drugie „uprawnienia”) – jeden osobisty, drugi pośredni

Powiem tak, ja nie miałam większych problemów psychologicznych, po prostu musiałam podjąć bardzo ważne decyzje w bardzo trudnym dla siebie okresie. Spotkałam się z panią 2-3 razy i jestem z tego zadowolona – mogłam sobie niektóre rzeczy pookładać, dostałam jakieś tam „narzędzia” do radzenia sobie z sytuacją

Drugi przypadek obserwowałam z boku, po kilku wizytach terapeutka przeprowadziła testy pod kątem depresji pacjenta i skierowała go do psychiatry. Psychiatra ograniczył się do przepisania leków, a pacjent cały czas dodatkowo kontynuował spotkania z terapeutką, która też jakoś tam obiektywnie kontrolowała jego stan i dopasowanie leków/dawek.

Ogólnie różnica była taka, że terapeutka widywała się z pacjentem regularnie i na dłużej, a psychiatra rzadko i w zasadzie tylko na zapytanie, czy wszystko jest ok i przepisanie nowej recepty. Całą terapia przyniosła bardzo duże pozytywne zmiany. Znajomy radzi sobie bez leków, dobrze funkcjonuje i zdecydowanie wraca do siebie.

Z tego powodu mogę napisać, że dobry psychoterapeuta/psycholog (bo to nie to samo) może pomóc i ewentualnie skierować gdzieś dalej.

Blog o Wszystkim

Dlaczego informacje inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nowy grzejnik może owo oznaczać, należy także zainwestować w jakiś nieznany valves.This jest sport pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika w ciągu Śmieczne Rzeczy raz nieznany budynek wolnostojący będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój kaloryfer do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, tudzież następnie może postanowiliśmy zaktualizować czy też wymienić zawory że teraz pasuje styl Twoich nowych grzejników – są z pewnością dużo różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych spośród there.Alternatively owo może być tak, że po prostu powinno się zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć adekwatnie do wlotów nowego grzejnika lub jeśli zawory są nieszczelne, tudzież następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania czas wolny by wymienić kiedy najszybciej. Hydraulik albo instalator winien być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste tudzież angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć aż do chłodnicy wiadomości rur w linii prostej. Z drugiej okolica zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania do grzejnika niedaleko ° kąta 90a. Owo jest czas wolny rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się sport ścianę tudzież wlotów bocznych zaworów informacje rur, które pochodzą czy też z wykorzystaniem ścianę ewentualnie floor.The rodzaju zaworu wypada będzie toteż zależy odkąd położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Bardzo Dobre Newsy

Po co wypada inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nowy czas wolny może owo oznaczać, informacje także zainwestować w jakiś nieznany valves.This jest z pewnością w przypadku jeśli instalacja grzejnika wewnątrz Śmieczne Rzeczy cios dziewiczy budynek wolnostojący będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój wiadomości aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, czas wolny następnie może postanowiliśmy zaktualizować bądź wymienić zawory że obecnie pasuje bieg Twoich nowych grzejników – są spośród pewnością mrowie różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych rozrywka there.Alternatively owo może być naprawdę, że po prostu trzeba zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć słusznie aż do wlotów nowego grzejnika lub jeśli zawory są nieszczelne, i następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania czas wolny by wymienić gdy najszybciej. Hydraulik lub instalator winien być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste natomiast angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć aż do chłodnicy oraz rur w linii prostej. Z drugiej informacje zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania aż do grzejnika czas wolny ° kąta 90a. To jest w najwyższym stopniu rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się dzięki ścianę natomiast wlotów bocznych zaworów informacje rur, które pochodzą czy też za pomocą ścianę względnie floor.The rodzaju zaworu należy będzie stąd zależy od chwili położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Kultura i Sztuka

Po co wypada inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nowy grzejnik może to oznaczać, powinno się także zainwestować w jakiś dziewiczy valves.This jest spośród pewnością w przypadku jeśli instalacja grzejnika informacje Biznes i Pieniądze cios nieznany dom będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój kaloryfer aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, oraz następnie może postanowiliśmy zaktualizować bądź wymienić zawory że teraz pasuje nurt Twoich nowych grzejników – są z pewnością niemało różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych spośród there.Alternatively to może być no, że po prostu trzeba zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć adekwatnie aż do wlotów nowego grzejnika czy też jeśli zawory są nieszczelne, i następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania wypada aby wymienić jak najszybciej. Hydraulik lub instalator winien być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste zaś angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć do chłodnicy a rur w linii prostej. Z drugiej informacje zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania do grzejnika w sąsiedztwie ° kąta 90a. Owo jest w największym stopniu rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu aż do rur, które pojawiło się za pośrednictwem ścianę zaś wlotów bocznych zaworów do rur, które pochodzą bądź przez ścianę względnie floor.The rodzaju zaworu należy będzie tedy zależy sport położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Bardzo Dobre Wiadomości

Z jakiej przyczyny informacje inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w dziewiczy kaloryfer może to oznaczać, informacje także zainwestować w jakiś nieznany valves.This jest z pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika w środku Krajowe Wydarzenia trafienie dziewiczy dom będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój wiadomości aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, a następnie może postanowiliśmy zaktualizować albo wymienić zawory że w tym momencie pasuje ruch Twoich nowych grzejników – są z pewnością krocie różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych spośród there.Alternatively to może być właściwie, że po prostu trzeba zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć właściwie aż do wlotów nowego grzejnika lub jeśli zawory są nieszczelne, a następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania należy tak aby wymienić jak najszybciej. Hydraulik ewentualnie instalator winien być w stanie doradzić w tym typów situation.What są tam typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste wiadomości angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć aż do chłodnicy oraz rur w linii prostej. Spośród drugiej strony zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania do grzejnika czas wolny ° kąta 90a. To jest w najwyższym stopniu rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się przez ścianę oraz wlotów bocznych zaworów informacje rur, które pochodzą względnie przez ścianę czy też floor.The rodzaju zaworu należy będzie tym samym zależy od położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Rozrywka

Po co należy inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nieznany grzejnik może owo oznaczać, powinno się także zainwestować w jakiś dziewiczy valves.This jest z pewnością w przypadku jeśli instalacja grzejnika w środku Kultura i Sztuka niepowodzenie nieznany dom będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój grzejnik aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, a następnie może postanowiliśmy zaktualizować względnie wymienić zawory że chwilowo pasuje bieg Twoich nowych grzejników – są z pewnością mnogość różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych spośród there.Alternatively owo może być w rzeczy samej, że po prostu powinno się zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć odpowiednio aż do wlotów nowego grzejnika lub jeśli zawory są nieszczelne, i następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania czas wolny iżby wymienić kiedy najszybciej. Hydraulik albo instalator wiadomości być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste a angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć aż do chłodnicy natomiast rur w linii prostej. Spośród drugiej informacje zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania do grzejnika przy ° kąta 90a. Owo jest w największym stopniu rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się przy użyciu ścianę natomiast wlotów bocznych zaworów informacje rur, które pochodzą ewentualnie z wykorzystaniem ścianę bądź floor.The rodzaju zaworu wiadomości będzie więc zależy od momentu położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Re: A więc jest tak – nowa "sztuka"

kinkiety na razie pozostać muszą jako źródła światła, ale niewątpliwie z czasem

zastąpię je innymi, nie wykluczam że je zlikwiduję a tą ścianę wypełnię również

obrazami.

Co do lampy stojącej, na razie nie ma dla niej miejsca, ponieważ tam gdzie

mogłaby stać stoi kartelowska kostka (to po rozłożeniu łóżka).

Wiem że nie chcę podążać w kierunku „loftowym” bo to wiązałoby się z

przeprowadzeniem zmian także po lewej stronie pokoju, poza tym wolę ten „loft”

podziwiać u innych

Dlatego na początek zasłony, potem będę myśleć co dalej….[IMG]http://i48.tinypic.com/15mntvq.jpg[/IMG]

Re: Gdzie w Warszawie,Łodzi kupić sukienkę sylwes

kanzashi napisała:

> Skoro mieszkasz w Łodzi, zaczęłabym od centrum PTAK w Rzgowie. Butiki tam są na

> prawdę różne, oczywiście jest masa tandety, ale jest też kilka(naście) stoisk p

> olskich firm, gdzie za ułamek warszawskiej ceny możesz kupić sukienkę na napraw

> dę Wielkie Wyjście. Nie masz daleko, warto spróbować.

Powiem ci (napiszęsmile), że ptak kilkakrotnie juz tak mnie zniechęcił, że szok, właśnie nieprzebraną masą tandety. Nie mam siły przedzierac się przez kolejne hale i tabuny ludzi snujących się wzdłuż boksów.pasje-fascynacje-mola-ksiazkowego.blogspot.com

Mini-przedpokoik

To jeszcze gwoli kronikarskiego obowiązku miniprzedpokój, który się nie daje

sfotografować.

Pawlacz jak trzeba oraz oszkliwa szafa zabudowana (ze złotymi uchwytami…)

Były fiolety i żółcie – tu nieznośne.

fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3306794,2,1,przedpokojprzed.html

fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3306795,2,2,bleh-szafa.html

fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3306796,2,3,przprzed.html

Lustro to złote schowałam, czeka na lepsze czasy:)

To drugie się niestetyż stłukło, hehe.

Teraz: pomalowane, lustro-skrytka (zgapione od optymistki:), uchwyty w szafie

zmienione.

Plakat zasłania wnękę z licznikami (na razie wisi ten z saloonu).

Tablice kierunkowe – do klubokawiarni i do klasopracowni.

Mam całą kolekcję tablic pkp, jestem fanką tych grafik – i będę je wieszać w

każdym moim mieszkaniu;)

Bakelitowy beżowy kontakt i gniazdko – orydżinal. Jak i lampa.

Stołek stoi, bo coś tam stać musi – na torbę oraz na telefonowanie.

Nic mniejszego nie znalazłam.

I to tyle, halo to żadne nie jest. Ale można odetchnąć.Living with Bruno Taut.

Re: Czy oliwa z oliwek jest gorzka ?

Próbowałam kilku różnych oliw z oliwek, które kupowałam głównie ze względu na zachwalane z wielu stron właściwości prozdrowotne, dietetyczne itp. Dodawałam ją najczęściej do zup i surówek oraz krótkiego smażenia, ale ogólnie nigdy się nią nie zachwyciliśmy – jest cięższa i mocniejsza w smaku.

Odetchnęłam z ulgą, gdy z kilku źródeł dowiedziałam się (niedawno), że obecna technologia pozyskiwania oleju z rzepaku jest tak doskonała, a rzepak jest w końcu naszą rodzimą rośliną oleistą, że posiada równie dobre (a nawet lepsze) właściwości. Postanowiłam więcej nie kupować oliwy z oliwek, która przez lata miała w Polsce tylko lepsz… P-R smile .

W klimacie gorącym, tam skąd pochodzi, oliwa z oliwek zachowuje się inaczej – jest rzadsza i łagodniejsza w smaku. Tam z kolei pewnie nie sprawdziłby się olej rzepakowy smile.

Jestem zatem za regionalizmem.www.inspirujacacodziennosc.blogspot.com

PKO BP i książeczka mieszkaniowa

PKO BP – TOTALNA PORAŻKA!

Dawno, dawno temu, kiedy nie było innych banków moi wspaniałomyślni rodzice założyli mi KSIĄŻECZKĘ MIESZKANIOWĄ!

Po latach oszczędzania zgromadzili na niej gigantyczną kwotę 1.100.000 zł co po denominacji dało… 110 zł!!! Ale szczęśliwie najjaśniejsza RP do każdej książeczki daje premie! Starczy może na 1-2 m2 mieszkania ale zawsze to coś.

Aby otrzymać premię należy się udać do jedynego wyznaczonego banku PKO BP (oddział na Sienkiewicza)… a tam… spędzić 2-3 godziny razem z 30 staruszkami (bo to jest główna grupa klientów banku) czekając do jednego okienka (po co więcej okienek – staruszkowie mają czas, no i zawsze jest szansa, że nie dożyją…). Pani w okienku rusza się jak mucha w smole i jednym palcem stuka coś na klawiaturze. Porażka!!! Stoję w tej kolejce, patrzę jak staruszki kłócą się kto jest po kim a kto tu nie stał i szlag mnie trafia bo mogliby zrobić chociaż elektroniczne numerki to poszedłbym coś zjeść…

Ale to jeszcze nic – w sali operacyjnej banku (dumna nazwa na obskurny i ciemny hol) pojawia się DYREKTOR ODDZIAŁU!!! W te pędy idę do niego i mówię, żeby coś zrobił z tym burdelem i jakoś usprawnił obsługę. A pan DE-REKTOR z dumą mówi: „To jest sukces, że jest tyle ludzi. Czy zna pan inny bank w którym jest tylu czekających klientów?” TOTALNA PORAŻKA!!!!

Ten imbecyl w garniturku z lumpeksu z marketingowym gównem w głowie zamiast mózgu uważa, że jak nie umie sprawnie obsłużyć klientów, którzy z konieczności a nie z wyboru tam trafiają i stoją w durnych kolejkach to wtedy osiąga SUKCES! HAHAHAHA!

Gdzie PKO BP robi rekrutacje pracowników?! W psychiatryku?!?!?!

pewne rzeczy wiadomo

wystarczy sie rozejrzec po innych krajach

tam gdzie nie bylo spekulacyjnych wzrostow i marnotrawstwa ceny nieruchomosci ida powoli w gore

tam gdzie byly gdzie ludzie kupowali po kilka mieszkan w celach spekulacyjnych i brali kredyty w obcych walutach – dzis mamy dramaty i tragedie rodzin tracych mieszkania i zostajacych z dlugiem do konca zycia, dotyczy to takze spoznionych deweloperow i ich wykonawcow

autobusczerwony.blox.pl/2011/11/Chelmska-zarasta-A2-wymiata.html