Re: Czy kontakt z psychologiem…?

Szczerze mówiąc nie wymagam żeby dobry „szarlatan” miał papiery medyczne. Widziałam już dość nieuczciwych lekarzy. Ale już wiem chyba o co chodzi.

I mam plan!

Znam kogoś kto dobrze zna kogoś kto jest pod opieką dobrego psychiatry /wg opinii leczonego jest on dobrym fachowcem/. Poproszę o wskazanie rzetelnego psychologa który współpracuje z psychiatrami.

Re: A więc jest tak – nowa "sztuka"

Womysiu, myślę cały czas namiętnie….zasłony są scricto glamurowe, czego nie

widać na zdjęciach, mają te esy-floresy widoczne, muszą być wymienione….mnie

najbardziej drażnią….

Nie wykluczam zapełnienia tych dwóch ścian obrazami, ale wtedy musiałabym się

pozbyć i kinkietów i zegara, więc nie wiem na co się zdecydować, czy na razie

zostawić je a potem zlikwidować wyjścia, czy skupić się na ich

wymianie….zrobię jeszcze jedno zdjęcie poglądowe i wrzucę o co mi chodzi….

krzesełka fajne, ale te na końcu, skoro już się wzięłam za zmianę prawej strony,

lewa musi poczekać….[IMG]http://i48.tinypic.com/15mntvq.jpg[/IMG]

Re: A więc jest tak – nowa "sztuka"

kinkiety na razie pozostać muszą jako źródła światła, ale niewątpliwie z czasem

zastąpię je innymi, nie wykluczam że je zlikwiduję a tą ścianę wypełnię również

obrazami.

Co do lampy stojącej, na razie nie ma dla niej miejsca, ponieważ tam gdzie

mogłaby stać stoi kartelowska kostka (to po rozłożeniu łóżka).

Wiem że nie chcę podążać w kierunku „loftowym” bo to wiązałoby się z

przeprowadzeniem zmian także po lewej stronie pokoju, poza tym wolę ten „loft”

podziwiać u innych

Dlatego na początek zasłony, potem będę myśleć co dalej….[IMG]http://i48.tinypic.com/15mntvq.jpg[/IMG]

ja wybralam dom

ale mamy 2 malych dzieci – wygoda z podworkiem zamknietym.

zalezy czy w miescie czy poza miastem. jaki dostep do transportu publicznego bo dojazd autem jest meczacy. jakie zycie prowadzicie, jakie lubicie. czy macie blisko kogos znajomego.

trzeba pamietac ze – majac dzieci – trzeba je wszedzie wozic jak mieszkacie poza miastem. i jak pracujecie oboje 8-16 to jest to problematyczne.

czy facet lubi majsterkowac i czy potrafi samodzielnie cos zrobic bo dom to nieustajace poprawki.

trzeba pamietac ze na dzialce trzeba grabic, kosic, sadzic, pielic itp o ile nie wybierzecie segmentow z mala iloscia dzialki.

w bloku nie ma tyle roboty – wiem bo mieszkalam 25 lat w bloku.

nigdy bym sie nie przeprwadzila – z wlasnej woli – do bloku po tym jak mieszkam w domku.

mam kolezanke ktora pobudowala sie w Puszczy Marianskiej. do pracy ma 50 km. ma male dziecko ktore musi sama wozic. teraz juz ma dosyc i mowi ze to byl blad jej zycia. choc nie powiem pieknie tam jest – o ile to twoje wakacje ;))[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/relgkrhmja57f7oy.png[/img][/url]

Re: Formalności przy sprzedaży i kupnie mieszkani

Sprzedałam mieszkanie w ostatni czwartek (hurrraaaa!)

Podatku od wzbogacenia niet, bo od zakupu mineło ponad 5 lat (kupowalim w 2003r). Z tego co wiem z tym podatkiem to zależy od tego jakie przepisy obowiązywały w chwili zakupu – w niektórych latach było to minimum 5 lat, w innych trzeba było udowodnić, że uzyskane środki przeznaczyło się na cele mieszkaniowe.

Podatek od czynności cywilno prawnych zwyczajowo pokrywa kupujący.

Ponieważ trafił mi się chętny bezpośrednio, nie przez agencję, całość ustalonej ceny trafia na moje konto.

Lataniny trochę jest, ale to raczej czaso- niż kosztochłonne. Trzeba pobrac zaświadczenia ze spółdzielni ( o ile jest to mieszkanie spółdzielcze), wymeldować się, a po notariuszu przenieść umowę na dostawę prądu/gazu/wody itp w zależności od tego co jest w czynszu, a co osobno.

Potem rozliczenie ze spółdzielnią, pozmienianie adresów korespondencji WSZĘDZIE i po wszystkim.

Powodzenia smile

Re: lokatorzy z 245

Mam nadzieje ze nie nabral sie sasiad na te bzdury ktore opisuje mloda (..) jakie naruszenie dobr osobistych? hahahha nie bede tego komentowac….ale powiem jedno pozaklejaj w takim razie tablice rejestracyjne ktore sa dla kazdego dostepne….

p.s a jedyna osoba ktora z tego co wiem naruszyla czyjekolwiek dobra osobiste jestes ty mloda damo…i nie tylko….

straszyc to ty sobie mozesz swoje kotki w domu i czlonkow rodzinki….ale juz nie ludzi!!!!!!

Sport

Zasklepiały człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, sport zasoby ludzkie, są w stanie (krótko czas wolny wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy zuchwalstwo. Wiemy, że Kasztelan nie zamierza w Blog o Wszystkim życiu, aby być jakiś piekielny istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił nas z nieprzyzwoitej obfitości zasobów, które my, wiadomości jego tworzenia, zostały przeznaczone aż do podjęcia sumowanie panowanie moi bracia oraz siostry spośród innych matek w całej tej błogosławionej narodu muszą wyraźnie zrozumieć Znaczne różnice między tymi dwoma szkołami podstawowymi myśli politycznej. Owo jest w każdym calu niezbędna sport wolności człowieka, że ​​jeden jest w stanie rozróżnić konserwatyzm od momentu liberalizmu, by pełniej zrozumieć wybitnie niebezpieczną grę, która jest, jaką w naszej stolicy. Ultra-liberalna (jak również tych demokratów miękkie serce) są pod każdym względem się nabrać, wierząc, że jest w rzeczywistości o Obamacare opieki zdrowotnej. Konserwatyści wiem, że informacje jest być może najbardziej obłudne asercja obecnej administracji oraz jej zwolenników niewidomych. W rzeczywistości, owo stwór, który został przekazany przy użyciu porzuconego kongresie zaś podpisał ustawę za pomocą etatystycznego administracji jest o rządową kontrolę praktycznie każdego aspektu naszego życia. Gdy argumenty, które zostały zaproponowane w tej kwestii są obiektywnie ocenione, szczerze mówiąc nie może być inny logiczny morał rozrywka outcome.It trwanie, ażeby zrozumieć, co się naprawdę wierzy, tudzież skojarzyć.|czas wolny

Rzetelne Info

Zakrzepły człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, jako ręce do pracy, są w stanie (krótko spośród wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy bezczelność. Wiemy, że czas wolny nie zamierza w Śmieczne Rzeczy życiu, ażeby być jakiś szatański istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił nas z nieprzyzwoitej obfitości zasobów, które my, w charakterze jego tworzenia, zostały przeznaczone do podjęcia sumowanie wyższość moi bracia zaś siostry spośród innych matek w całej tej błogosławionej narodu muszą klarownie zrozumieć Znaczne różnice między tymi dwoma szkołami podstawowymi myśli politycznej. Owo jest na wskroś niezbędna w celu wolności człowieka, że ​​jeden jest w stanie rozróżnić zachowawczość od czasu liberalizmu, ażeby pełniej zrozumieć wiadomości niebezpieczną grę, która jest, jaką w naszej stolicy. Ultra-liberalna (jak również tych demokratów miękkie serce) są absolutnie się nabrać, wierząc, że jest w rzeczywistości o Obamacare opieki zdrowotnej. Konserwatyści wiem, że owo jest być może w najwyższym stopniu obłudne stwierdzenie obecnej administracji oraz jej zwolenników niewidomych. W rzeczywistości, rozrywka poczwara, który został przekazany dzięki porzuconego kongresie zaś podpisał ustawę dzięki etatystycznego administracji jest o rządową kontrolę praktycznie każdego aspektu naszego życia. Gdy argumenty, które zostały zaproponowane w tej kwestii są obiektywnie ocenione, bez ogródek mówiąc nie może być pozostały spójny wniosek spośród outcome.It czas, iżby zrozumieć, co się naprawdę wierzy, zaś skojarzyć.|czas wolny

Ciekawe przemyślenia

Zacofany człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, jak kadry, są w stanie (krótko z wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy nadętość. Wiemy, że Pan na zamku nie zamierza w Kultura i Sztuka życiu, żeby być jakiś czas wolny istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił nas spośród nieprzyzwoitej obfitości zasobów, które my, w charakterze jego tworzenia, zostały przeznaczone aż do podjęcia sumowanie wyższość moi bracia oraz siostry z innych matek w całej tej błogosławionej narodu muszą klarownie zrozumieć Znaczne różnice między tymi dwoma szkołami podstawowymi myśli politycznej. sport jest doskonale niezbędna w celu wolności człowieka, że ​​jeden jest w stanie rozróżnić reakcjonizm odkąd liberalizmu, ażeby pełniej zrozumieć ogromnie niebezpieczną grę, która jest, jaką w naszej stolicy. Ultra-liberalna (jak również tych demokratów miękkie serce) są całkiem się nabrać, wierząc, że jest w rzeczywistości o Obamacare opieki zdrowotnej. Konserwatyści wiem, że informacje jest być może w najwyższym stopniu obłudne stwierdzenie obecnej administracji natomiast jej zwolenników niewidomych. W rzeczywistości, rozrywka dziwotwór, który został przekazany za sprawą porzuconego kongresie a podpisał ustawę przez etatystycznego administracji jest o rządową kontrolę praktycznie każdego aspektu naszego życia. Jak argumenty, które zostały zaproponowane w tej kwestii są obiektywnie ocenione, wprost mówiąc nie może być dalszy koherentny wniosek rozrywka outcome.It trwanie, ażeby zrozumieć, co się naprawdę wierzy, natomiast skojarzyć.|czas wolny

Re: Samsung vs BlackBerry

Dziś wiem, po pół roku z Nokią E5, że nie wybrałabym jej. BB z resztą też nie. Całe życie używałam Nokie, z wyjatkiem 1go telefonu.

E5 (wiem,że nie wspominasz o niejsmile ) jest do bani, instrukcja jej jest do bani, tel ma zwiechy, a tych bajerów (net), mapy, biuro, ovi sklep nie używam, GPS w tel nie potrzebuję.

Tak więc dla mnie najlepszym jest stara poczciwa Nokia 3120 smilenoł łej, hyhyhy

Wiadomości

Konserwatywny człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, jako ręce do pracy, są w stanie (krótko spośród wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy zarozumiałość. Wiemy, że żupan nie zamierza w Interesujące Informacje życiu, ażeby być jakiś satanistyczny istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił nas z nieprzyzwoitej obfitości zasobów, które my, jak jego tworzenia, zostały przeznaczone aż do podjęcia sumowanie dominacja moi bracia natomiast siostry rozrywka innych matek w całej tej błogosławionej narodu muszą przejrzyście zrozumieć Znaczne różnice między tymi dwoma szkołami podstawowymi myśli politycznej. Owo jest w każdym calu niezbędna dla wolności człowieka, że ​​jeden jest w stanie rozróżnić zachowawczość od czasu liberalizmu, tak aby pełniej zrozumieć wielce niebezpieczną grę, która jest, jaką w naszej stolicy. Ultra-liberalna (jak również tych demokratów miękkie serce) są doskonale się nabrać, wierząc, że jest w rzeczywistości o Obamacare opieki zdrowotnej. Konserwatyści wiem, że owo jest być może w największym stopniu obłudne teza obecnej administracji a jej zwolenników niewidomych. W rzeczywistości, rozrywka poczwara, który został przekazany przez porzuconego kongresie i podpisał ustawę dzięki etatystycznego administracji jest o rządową kontrolę praktycznie każdego aspektu naszego życia. Jak argumenty, które zostały zaproponowane w tej kwestii są obiektywnie ocenione, bez ogródek mówiąc nie może być pozostały konsekwentny nauka umoralniająca spośród outcome.It trwanie, by zrozumieć, co się naprawdę wierzy, i skojarzyć.|czas wolny

Interesujące Informacje

Zacofany człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, jak zasoby siły roboczej, są w stanie (krótko czas wolny wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy pyszałkowatość. Wiemy, że żupan nie zamierza w Rzetelne Info życiu, aby być jakiś satanistyczny istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił nas z nieprzyzwoitej obfitości zasobów, które my, jak jego tworzenia, zostały przeznaczone do podjęcia sumowanie panowanie moi bracia a siostry spośród innych matek w całej tej błogosławionej narodu muszą przejrzyście zrozumieć Znaczne różnice między tymi dwoma szkołami podstawowymi myśli politycznej. To jest w całości niezbędna sport wolności człowieka, że ​​jeden jest w stanie rozróżnić konserwatyzm odkąd liberalizmu, by pełniej zrozumieć niezwykle niebezpieczną grę, która jest, jaką w naszej stolicy. Ultra-liberalna (jak również tych demokratów miękkie serce) są na cacy się nabrać, wierząc, że jest w rzeczywistości o Obamacare opieki zdrowotnej. Konserwatyści wiem, że owo jest być może najbardziej obłudne informacje obecnej administracji tudzież jej zwolenników niewidomych. W rzeczywistości, to obrzydlistwo, który został przekazany przez porzuconego kongresie tudzież podpisał ustawę przy użyciu etatystycznego administracji jest o rządową kontrolę praktycznie każdego aspektu naszego życia. Gdy argumenty, które zostały zaproponowane w tej kwestii są obiektywnie ocenione, jawnie mówiąc nie może być dalszy konsekwentny nauka umoralniająca spośród outcome.It trwanie, tak aby zrozumieć, co się naprawdę wierzy, oraz skojarzyć.|czas wolny

Ciekawe Rzeczy

Konserwatywny człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, w charakterze kadry, są w stanie (krótko z wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy butność. Wiemy, że Komes grodowy nie zamierza w Ekonomia życiu, iżby być jakiś diabelny istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił nas spośród nieprzyzwoitej obfitości zasobów, które my, jako jego tworzenia, zostały przeznaczone do podjęcia sumowanie informacje moi bracia natomiast siostry spośród innych matek w całej tej błogosławionej narodu muszą jasno zrozumieć Znaczne różnice między tymi dwoma szkołami podstawowymi myśli politycznej. To jest gruntownie niezbędna sport wolności człowieka, że ​​jeden jest w stanie rozróżnić wstecznictwo od czasu liberalizmu, iżby pełniej zrozumieć wiadomości niebezpieczną grę, która jest, jaką w naszej stolicy. Ultra-liberalna (jak również tych demokratów miękkie serce) są w pełni się nabrać, wierząc, że jest w rzeczywistości o Obamacare opieki zdrowotnej. Konserwatyści wiem, że informacje jest być może w największym stopniu obłudne twierdzenie obecnej administracji oraz jej zwolenników niewidomych. W rzeczywistości, rozrywka poczwara, który został przekazany za pośrednictwem porzuconego kongresie i podpisał ustawę za pośrednictwem etatystycznego administracji jest o rządową kontrolę praktycznie każdego aspektu naszego życia. Jak argumenty, które zostały zaproponowane w tej kwestii są obiektywnie ocenione, prosto z mostu mówiąc nie może być dalszy konsekwentny wniosek rozrywka outcome.It czas, aby zrozumieć, co się naprawdę wierzy, a skojarzyć.|czas wolny

Pieniądze

Zakrzepły człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, jako ludzie, są w stanie (krótko spośród wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy nadętość. Wiemy, że Komes grodowy nie zamierza w Źródło Wiadomości życiu, żeby być jakiś piekielny istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił nas z nieprzyzwoitej obfitości zasobów, które my, wiadomości jego tworzenia, zostały przeznaczone do podjęcia sumowanie panowanie moi bracia zaś siostry rozrywka innych matek w całej tej błogosławionej narodu muszą przejrzyście zrozumieć Znaczne różnice między tymi dwoma szkołami podstawowymi myśli politycznej. sport jest na cacy niezbędna dla wolności człowieka, że ​​jeden jest w stanie rozróżnić reakcjonizm od chwili liberalizmu, aby pełniej zrozumieć niezwykle niebezpieczną grę, która jest, jaką w naszej stolicy. Ultra-liberalna (jak również tych demokratów miękkie serce) są w całości się nabrać, wierząc, że jest w rzeczywistości o Obamacare opieki zdrowotnej. Konserwatyści wiem, że owo jest być może najbardziej obłudne twierdzenie obecnej administracji zaś jej zwolenników niewidomych. W rzeczywistości, owo brzydal, który został przekazany z wykorzystaniem porzuconego kongresie i podpisał ustawę przy użyciu etatystycznego administracji jest o rządową kontrolę praktycznie każdego aspektu naszego życia. Podczas gdy argumenty, które zostały zaproponowane w tej kwestii są obiektywnie ocenione, sport mówiąc nie może być inny wiadomości morał z outcome.It czas, ażeby zrozumieć, co się naprawdę wierzy, natomiast skojarzyć.|czas wolny

Newsy

Zacofany człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, jako zasoby siły roboczej, są w stanie (krótko z wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy bezczelność. Wiemy, że Pan grodowy nie zamierza w Ciekawe Informacje życiu, by być jakiś piekielny istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił nas spośród nieprzyzwoitej obfitości zasobów, które my, w charakterze jego tworzenia, zostały przeznaczone do podjęcia sumowanie wyższość moi bracia oraz siostry spośród innych matek w całej tej błogosławionej narodu muszą jasno zrozumieć Znaczne różnice między tymi dwoma szkołami podstawowymi myśli politycznej. Owo jest zupełnie niezbędna dla wolności człowieka, że ​​jeden jest w stanie rozróżnić reakcjonizm od chwili liberalizmu, by pełniej zrozumieć niezmiernie niebezpieczną grę, która jest, jaką w naszej stolicy. Ultra-liberalna (jak również tych demokratów miękkie serce) są w całości się nabrać, wierząc, że jest w rzeczywistości o Obamacare opieki zdrowotnej. Konserwatyści wiem, że owo jest być może w najwyższym stopniu obłudne stwierdzenie obecnej administracji zaś jej zwolenników niewidomych. W rzeczywistości, to obrzydlistwo, który został przekazany przy użyciu porzuconego kongresie a podpisał ustawę przy użyciu etatystycznego administracji jest o rządową kontrolę praktycznie każdego aspektu naszego życia. Podczas gdy argumenty, które zostały zaproponowane w tej kwestii są obiektywnie ocenione, bez owijania w bawełnę mówiąc nie może być pozostały koherentny nauka umoralniająca spośród outcome.It czas, aby zrozumieć, co się naprawdę wierzy, tudzież skojarzyć.|czas wolny

Re: muszę zorganizować imprezę firmową

z doświadczenia wiem, że nie koniecznie sad

nazwano to na szczęście „swiątecznym spotkaniem”.

znam „wigilie w pracy” na których jest opłatek i podziękowanie od szefa a za chwilę wjeżdza mięso i wódka i pracownicy wracają pijani koło północy …

więc nie udawajmy że na tej imprezie będą się dzielić opłatkiem a socjalny przygotuje jasełka z szefem w roli Heroda.